Jdi na obsah Jdi na menu
 


Flyball - 12.06.08

12. 6. 2008

Páč je už paničce líp, rozhodla se, že mi ještě do konce června umožní trošku si zaběhat a jelo se tedy flyballit. Přes prázdniny se totiž neběhá, tak abych si to ještě trošku osvěžil. Nemůže sice běhat se mnou, ale jelikož máme hodnou kamarádku Nety od Šivy, která sama navrhla, že by se mnou běhala, vyzvedli jsme holky na Palmici a vyrazili směr Letňany. Majky jel samo s náma, aby nebyl sám doma, ale byl zanechán v kufru, aby mu to nebylo zase až tak líto.

Po přijití na plac jsem se se všemi přivítal a po krátkém čekání, až si odběhají odběhy ty pesani, co to už uměj přes celou dráhu, jsem šel na to. Sice jsem byl před tím jen jednou, ale vůbec jsem to nezapomněl a na konci už krásně běhal celou dráhu. Shoot mi taky docela jde, jsem na druhé šprušli, tak uvidíme, jak budu rychle postupovat vpřed. Jen ty překážky po shootu mi nějak nejdou a radši je obíhám. Ale to nevadí, však já se do toho časem pořádně dostanu. Aneta mě furt dráždila tenisákem a já skákal a běhal a štěkal, no prostě jsem byl strašně akční. Panička byla aspoň užitečná jako zábrana pro obíhající pejsky a taky jako zátěž za shoot. No jo no, začíná nám přibírat, tak už asi na nic jinýho dobrá nebude.:-))) 

První běh byl fakt suprovej, druhej už míň, já totiž docela rychle ztrácím soustředěnost, ale jelikož se holky dohodly, že prostě tam se mnou bude cvičit a odměňovat mě jen a jen Nety a ne panička, myslím, že příště i ten druhý běh bude super.

Musím teda říct, že mě to i docela unavilo, nikdy jsem nevydal tolik energie za tak krátkou dobu, ale panička říká, že mi ten hrudník prostě musí ještě trošku zhubnout a že bez pořádnýho běhání to nepůjde. Takže příští čtvrtek jdeme zase, pokud teda nebude lejt, což doufám, že nebude, páč mě to fakt baví.

A ještě jednu výhodu má to, že panička jen kouká, jak mi to jde, stojí totiž na místě a může mě fotit, takže mám tu dnešní hodinu i zdokumentovanou. Posuďte sami, jakej jsem pašák.:-)

fotečky

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář